Efekty specjalne (ciężki dym - taniec w chmurach, bańki

Aby bardziej wyróżnić efekty świetlne a także aby rozproszyć światło na scenie lub parkiecie swojej ofercie dysponujemy wytwornicą zwykłego dymu, wytwornicą ciężkiego dymu lub fazerem.  

Jednocześnie posiadamy dużą wytwornicę baniek. 

Zwykły dym rozprasza światło wypełniając cały parkiet lub scenę nadając otoczeniu jednolitą barwę, a kształty wychodzące z różnych świateł są bardziej widoczne.

Ciężki dym unosi się delikatnie nad ziemią sprawiając wrażenie, jakby np. para młoda na weselu tańczyła w chmurach. Podobny efekt uzyskuje się w programie "Taniec z gwiazdami". 

Taniec w ciężkim dymie jest idealny dla par młodych, które świetnie dają sobie radę na parkiecie jak i również dla tych, którym przychodzi to trudniej. Dym zasłoni małe niedoskonałości tańca. Fotograf będzie miał niepowtarzalną okazję do zrobienia niebanalnych zdjęć podczas tańca, a zaproszeni goście będą oczarowani tańczącą parą.

Nasza wytwornica jest przeznaczona do profesjonalnych opraw estradowych oraz koncertowych o dużej mocy 3000 W, która nie jest porównywalna z innymi tańszymi urządzeniami. 

Dodanie oświetlenia parkietu do dymu daje wspaniałe  efekty nadając  widowiskowe, niezwykłe i wyjątkowe wrażenia. 

Dzięki naszej wytwornicy baniek fotograf wychwytujący bańki lub drobinki wody wśród tańczącej pary będzie mógł wykonać niesamowite zdjęcia jak z bajki.